Cercol Yapıtek

YAPITEK - CERCOL

Yuksek kaliteli dünya normlarındaki Cercol yapıştırıcıları, 0'dan 60 mm'ye kadar derzlerde kullanılabilen, çatlamaz, elastik, rengarenk Cercol derzdolguları, Schlüter Systems köşe profilleri, Fila temizlik ve koruma ürünleri, Sukar ve Viega yer sifonları, Sigma ve Raimondi seramik kesme makinaları, usta aletleri ve derz artıları ile hizmetinizdeyiz.

Yüksek miktarda stok, uygun fiyat ve ustun hizmet anlayışı ile siparişleriniz çoğunlukla aynı gün firmanızda, şantiyenizde. 2009 yılından itibaren yüksek teknoloji ürünü Cercol izolasyon malzemeleri ve koruyucu kimyasal malzemeleri ile hizmet yelpazemizi genişletiyoruz. Diğer yeniliklerimiz için bizi takip edin...

Yenilikler:

1mm.den 20mm.ye kadar kullanılabilen, F.15 UNISTUC derzdolguları daha kolay uygulanabilir, daha kolay temizlenebilir ve daha canlı renkler edilebilmesi için yeniden formüle edildi. Yüksek verimli çok özel pigmentler ve kaliteli kuvarzlar sayesinde F.15 UNISTUC, klinker, granit seramik, cam mozaik ve doğal taşlar dahil olmak üzere her türlü malzemede uygulanabilen ideal bir derzdolgu haline gelmiştir. F.15 UNISTUC' un tüm renk skalasında yapılan bu değişiklikler, CERCOL' un, sürekli gelişen yapı sektöründe modern ve yeni çözümler üretme konusunda ne kadar dikkatli olduğunu göstermektedir.

Misyon

Kaliteli, yenilikçi, dürüst ve güvenilir hizmet anlayışı ile sektöründe lider ve tercih edilen çözüm ortağı olmak.

Vizyon

Kaliteli, yenilikçi, dürüst ve güvenilir hizmet anlayışı ile sektöründe lider ve tercih edilen çözüm ortağı olmak.


WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?