LİTHOFİN KUKÜ - EKSTRA GÜÇLÜ ÇİMENTO ARTIĞI TEMİZLEYİCİSİ

  • KONSANTRE ÜRÜN
  • EKSTRA GÜÇLÜ
  • ÇOK ETKİLİ
Paylaş

Çimento ve harç kalıntılarını gerçek anlamda temizlemek ve yüzeyden uzaklaştırmak için tek çözüm asit içerikli ürünlerdir. Yağ ve mum içerikli ürünler ile üzerini kaplamak yüzeysel ve geçici bir çözüm sağlar. Çimento kalıntıları gerçek anlamda ortadan kalkmaz sadece görünmez hale gelir fakat zaman içersinde kesinlikle tekrar görünmeye başlar. Bu hale gelmiş bir yüzeyi temizlemek çok daha uğraştırıcı bir hal alacaktır. 

Ürün Tanımı

Lithofin KUKÜ özel asitler ve etkili temizlik maddeleri içeren özel bir formülasyondur. Çok uzun yılların tecrübesini barındıran ve sürekli geliştirilen Lithofin KUKÜ profesyoneller tarafında tercih edilen etkili temizlik ürünüdür. 

Özellikler

Lithofin KUKÜ ekstra güçlü çimento artığı temizleyicisi yüzey kirlerini, harç ve çimento kalıntılarını, kireç kusmalarını, sertleşmiş kir kalıntılarını, pas ve kireç izlerini kolayca çözer ve yüzeyden uzaklaştırır. 

Kullanım Alanları

Geniş ve evrensel bir kullanımı olan Lithofin KUKÜ fayans, seramik, doğaltaş vb. beton taş uygulamaları sonrasında zeminde, duvarda ve cephede temizlik gerektiren yüzeylerde uygulanabilir. Genel uygulama alanı dış mekan ve kaba inşaat temizlikleridir.

Uygulama Yüzeyleri:

Fayans, seramik, porselen, tuğla, kil, klinker, cotto, prefabrike beton yüzeyler, brüt beton, wash beton ve doğaltaşlar vb. aside karşı dayanıklı olan tüm kaplamalar üzerinde kullanılabilir.

Öneri: Zımparalanmış, parlatılmış ve cilalanmış kireç taşı, mermer ve prefabrike beton yüzeylerde Lithofin KUKÜ uygulanmamalıdır. Zımparalanmış ve kaba beton yüzeylerde en az 1:20 oranında su ile inceltilerek kullanılabilir. Demir içerikli doğaltaşlarda (örneğin; serizzo) uygulama yapıldığında sarımsı bir  renk (pas) oluşabilir. Bu tür taşlar herhangi bir efekt oluşturmaması için sadece Lithofin MN Zementschleierentferner – çimento artığı temizleyicisi ile temizlenmelidir.

İç mekanlardaki seramik yüzey uygulamalarında kokusuz Lithofin KF çimento artığı temizleyicisi, doğaltaş uygulamalarında Lithofin MN çimento artığı temizleyicisi kullanılmalıdır.

Raf ömrü ve depolama:

Kapalı ambalajında serin ve kuru yerde yaklaşık 5 yıl

Ambalaj:

1lt, 5lt

Yoğunluk:

1,12 gr/cm3

pHdeğeri:

<1 (konsantre)

Görüntü:

Duru ve sarımsı

Koku:

Badem kokusuna benzer

Suda çözünme:

Tamamen çözünür

Sarfiyat:

Yaklaşık 30 – 50 m²/lt.

Lithofin Temizleyici ve Koruyucu Ürünler

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?