LİTHOFİN ANTİ-RUTSCH - KAYGAN YÜZEYLER İÇİN KAYDIRMAZLIK ÜRÜNÜ

  • DAYANIKLI
  • GÜVENLİ
  • KULLANIMI KOLAY
Paylaş

Tanım

Lithofin Anti-Rutsch temel temizleyici ve kaydırmazlık sıvısından oluşan bir kaydırmazlık setidir. Yüzeyi kaygan seramik, granit-seramik, doğal taş vb. kaplamaların ıslak halde iken kaydırmaz bir özelliğe sahip olmasını sağlar. Yüzey kuru haldeyken hiç bir değişiklik farkedilmez.

Ön Temizleyici:

Orta derece alkali özellikli olan temizlik sıvısı, seramik ve doğal taşlardan yağ, gres vb. kirlerin temizlenmesi içindir.

Kaydırmazlık Sıvısı:

Fluorid içerikli sıvı, kaygan seramik ve doğaltaş yüzeylerin mikron düzeyinde pürüzlenmesini sağlar.

Özellikler

Lithofin Antir-Rutsch kaydırmazlık ürünü, seramik, granit-seramik, granit ve silikat içerikli doğal taşların yüzeyine kimyasal olarak etki eder ve mikron düzeyinde parçacıkları yüzeyden kaldırır. Böylelikle yüzeyde mikroskobik şekilde gözle görülmeyecek ve elle hissedilemeyecek küçüklükte kayma mukavemeti oluşturan girinti çıkıntılar oluşturur. Böylelikle yüzey su ile ıslandığında dahi kaymaz bir özelliğe sahip olur. İç ve dış mekanlarda kullanım için uygundur.

Kullanım Alanları

Yüzeyleri kaydırmaz hale getirmek için. Porselen, sırlı seramik, emaye, granit, gnays gibi doğaltaşlar vb. yüzeyler için özellikle uygundur. Bu işlem yüzey ıslakken de etkili olacaktır.

Ön Temizleyici: 

Yoğunluk:

1,0 gr/cm³

pHdeğeri:

Yaklaşık 10

Görüntü:

Sarımtırak Sıvı

Koku:

Belirgin bir kokusu yok

Suda çözünme:

Tamamen çözünür

Kaydırmazlık Sıvısı:

Yoğunluk:

1,0 gr/cm³

pH değeri:

Yaklaşık 3

Görüntü:

Kırmızı sıvı

Koku:

Belirgin bir kokusu yok

Suda çözünme:

Tamamen çözünür

Ambalaj:

250ml ön temizleyici, 250ml Antirutsch kaymazlık sıvısı, 2 adet keçeli sünger, naylon eldiven, ürün açıklaması, (10set/karton)

Lithofin Temizleyici ve Koruyucu Ürünler

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?