LİTHOFİN MULTI-SEAL - SU BAZLI KORUMA ÜRÜNÜ

  • PARLAK
  • NEREDEYSE KOKUSUZ
  • KOLAY UYGULAMA
Paylaş

Açıklama:

Solvent içermeyen, yüksek kaliteli akrilatlar ve mum esaslı koruyucu yüzey kaplama malzemesi. Hemen hemen kokusuz, kolay uygulanabilen kullanıma hazır üründür.

Özellikler:

Kuruduktan sonra oluşturduğu parlak film sayesinde mat, donuk ve pürüzlü yüzeylere parlaklık ve şık bir görünüm verir. Kirler yüzeye  nüfuz etmez ve kolayca silinebilir hale gelir. Pürüzlü ve kaba yüzeyli yerlerin uygulamadan sonra daha ince ve pürüzsüz bir yüzeye sahip olması temizliği kolaylaştırır. Oluşan koruyucu film
tabakası dayanıklıdır, sadece erken yıpranmayı azaltmakla kalmaz aynı zamanda kaplamanın görünümünü renkleri daha fazla vurgulayarak, yeni ve taze bir görünüm vererek iyileştirir. Varolan aşınma izleri gözle görülür bir biçimde azalır.

Kullanım Alanları

Mevcut veya yeni uygulanmış zemin ve duvar yüzeylerinin belirli dış etkenlere karşı korunması içindir. İç mekanlarda kullanılır.  Sırsız seramik, kil, tuğla ve klinker karolar, kabaca testere ile kesilmiş Mermer, kireç taşı, kayrak vb. doğal taş yüzeylerde uygulanabilir. Kaymaz yüzeylere, sırlı veya parlatılmış veya cilalanmış yüzeylere uygun değildir. Dış mekanlarda veya yoğun ve güçlü etkilere maruz kalan yüzeylerde Lithofin Fleckstop gibi katman oluşturacak emprenye ürünleri tavsiye edilmez.

Ambalaj:

1 L

Yoğunluk:

Yaklaşık 1,0 g/cm³

pH-değeri:

Yaklaşık 9,0

Görünüm:

Süte benzer – beyaz

Koku:

Neredeyse kokusuz

Sarfiyat:

Yaklaşık 7 – 12 m²/litre’ye kadar

Depolama:

Kapalı ambalajında serin ve dona karşı korumalı ortamda yaklaşık 3 yıl

Lithofin Temizleyici ve Koruyucu Ürünler

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?