Schlüter®-DILEX-KS/-KSA/-EKSB

Uygulama ve Fonksiyon

Schlüter®-DILEX-KS, yüksek mekanik genleşmelere maruz kalan seramik, doğal taş ve yüzey kaplamaları için bakım gerektirmeyen hareket derz profilidir.

Schlüter®-DILEX-KS, devamlı yoğun trafiğe maruz kalan kaplamalarda, emniyetli kenar koruması sunar ve bundan dolayı, depolar, üretim tesisleri, alışveriş merkezleri, garajlar veya  makineyle temizlenen kaplamalar için kullanımı uygundur.

Trapez delikli yan montaj kanatları paslanmaz çelik, pirinç veya alüminyumdan üretilmiştir ve 11 veya 6 mm genişliğindeki sentetik kauçuktan imal edilmiş olan yumuşak hareket bölgesiyle bağlanmıştır. Profilin kauçuk bandı hasar gördüğünde değiştirilebilir (2,5- 4,5 ve 6 mm'lik profil yükseklikleri için geçerli değildir). Kaplamanın kenar kısımları, yan montaj kanatlarının özel profil konstrüksiyonu sayesinde, etkili bir şekilde korunur.

Kendinden yapışkanlı bantlar, profilin, pencere veya kapı elemanlarına iyice tutturulmasını sağlamaktadır. Schlüter®-DILEX-KSA ile yanlardaki sabitleme profilleri, Schlüter®-DILEX-KS'de olduğu gibi aynı görsel kaplama oluşumunun sağlanması için kullanılmıştır.
Schlüter®-DILEX-KS ve -KSA sayesinde, kaplama materyallerinde gürültü kesintisi sağlanır. Mekanik titreşim ve vuruş gürültüsünün iletimi azalır.

Paylaş

Schlüter Systems Profiller

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?