Schlüter®-RENO-U/-RAMP/-RAMP-K

Uygulama ve Fonksiyon

Schlüter®-RENO-U/-RAMP, Seramikten halıya geçiş gibi, değişik yüksekliklerdeki zemin kaplamalarında, kademesiz geçişler için tasarlanmış özel bir profildir. Buna ilave olarak, komşu köşeler de etkin bir biçimde korunmaktadır. Derz kanadı sayesinde, seramikle profil arasında önceden belirlenmiş bir derz boşluğu oluşmaktadır.

Schlüter®-RENO-U, daha yoğun etkilerin olduğu alanlarda da kendini ispat etmiştir (garaj ve büyük park alanları girişi, alışveriş merkezleri, vs.). Schlüter®-RENO-U'nun yassılaştırılmış yüzeyi 25°`lik bir açı oluşturmaktadır ve 4 mm yükseklikteki bir bitiş açısı ile sonlanmaktadır. Değişik yükseklikteki yüzeyler arasındaki çıkıntılı kenarlar, böylece engellenmektedir.

Schlüter®-RENO-RAMP ise, Koridor trafiği gibi çok yüksek düzeyde etkiye maruz kalan alanlarda tercih edilmelidir. 10°'lik alçak eğimi ve düz geçişli köşesi ile, profilin üzerinden forklift bile kolayca geçilebilmektedir. Ayrıca, engellilere uygun hale getirilmesi gereken alanlarda da, Schlüter®-RENO-RAMP ile kademesiz zemin geçişleri yaratılabilmektedir.

Paylaş

Schlüter Systems Profiller

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?