Schlüter®-QUADEC

Uygulama ve Fonksiyon

Schlüter®-QUADEC, seramik zeminlerde duvar dış köşeleri için bir bitirme profilidir ve iyi bir köşe koruması sunmaktadır. Profilin görünen yüzeyi, seramik zeminlerde dikdörtgen bir köşe oluşturmaktadır.
 
Entegre edilmiş olan derz kanadı sayesinde, önceden belirlenmiş bir derz boşluğu oluşturulmaktadır.    

Değişik materyal, renk ve yüzeyde temin edilebilen profiller, zeminin dış köşelerini seramik ve derz renkleri ile uyumlu hale getirmekte veya dekoratif amaçlarla ilginç renk kontrastları oluşturmaya da imkan sunmaktadır.  
Schlüter®-QUADEC-E  ve -A, Schlüter®-QUADEC-FS veya Schlüter®-DESIGNLINE bordürlerle uyum sağlamaktadır.
Profillerin dekoratif etkilerinin yanı sıra, seramikler köşe alanlarında mekanik etkilerden dolayı oluşabilecek zararlara karşı da etkin bir koruma sunar.

Paslanmaz çelikten Schlüter®-QUADEC köşe koruması olarak son derece dayanıklıdır ve bu yüzden de zeminde dekor, bitiş veya basamak köşesi olarak da kullanılabilmektedir.

Aynı ṣekilde Schlüter®-QUADEC ile halı, parke, doğal taş veya reçine gibi kaplamalarda bitişler, köşeler ve sütun kaplamaları yapılabilmektedir.  
Schlüter®-QUADEC profillerinin kolay ve göze hitap eden bir biçimde iç ve dış köşelere bağlanabilmesi için uygun parçalar mevcuttur. Aynı şekilde, tüm seçilen materyaller için de bağlantılar ve final kapakları üretilmiştir.

Paylaş

Schlüter Systems Profiller

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?