Schlüter®-RONDEC

Uygulama ve Fonksiyon

Schlüter®-RONDEC, seramik yüzeylerde duvar dış köşeleri için bir bitirme profilidir ve iyi bir köşe koruması sağlamaktadɪr. Profilin dış yüzeyi seramik yüzeylerin simetrik yuvarlak dış köşesini oluşturmaktadır. Entegre edilmiş olan derz kanadı sayesinde, önceden belirlenmiş bir derz boşluğu oluşturulmaktadır.
    
Değişik materyal, renk ve yüzeyde temin edilebilen profiller, zeminin dış köşelerini seramik ve derz renkleri ile uyumlu hale getirir veya dekoratif amaçlarla ilginç renk kontrastları oluşturmaya imkan sunarlar.   

Eloksallı Schlüter®-RONDEC-E ve -A, Schlüter®-DESIGNLINE bordür ile olarak uyum sağlamaktadır.

Profillerin dekoratif etkilerinin yanı sıra, seramikler köşe alanlarında mekanik etkilere karşı etkin bir biçimde korunmaktadır.

Paslanmaz çelikten Schlüter®-RONDEC, köşe koruması olarak son derece dayanıklıdır ve aynı zamanda zemin bitirme veya basamak köşesi olarak da kullanılabilmektedir. 

Schlüter®-RONDEC ile aynı şekilde halı, parke, doğal taş veya reçine kaplaması gibi kaplamalarda bitirmeler, köşeler ve sütün kaplamaları yapılabilmektedir.  

Schlüter®-RONDEC profillerinin kolay ve göze hitap eden bir şekilde iç ve dış köşelere bağlanabilmesi için, uygun parçalar mevcuttur ve aynı şekilde seçilmiş materyaller için de bağlantılar ve köşe kapakları üretilmiştir.

Paylaş

Schlüter Systems Profiller

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?